LASEROVACIA STANICA VÝROBNÝCH ŠTÍTKOV V1.0​

Laserová popisovacia stanica slúži na vytlačenie TPS štítku na popisovanú pásku, ktorá sa následne nalepí na určené miesto na karosérii vozidla. Stanica má jednu dráhu na pásku a jeden zásobník na TPS štítky.

Popisovanie je uskutočňované za pomoci OEM laserovej jednotky TruMark 5020 od firmy TRUMPF. Laserová hlavica TruMark 5020 má schopnosť popisovať pole veľkosti 230×230 mm. Užívateľ sa môže prihlásiť do zariadenia priložením vstupky (MFP) k čítačke.

Laserovacia stanica , vyrobne stitky, laser engraver Automatizacia, priemyselne riesenia, roboticke pracoviska
Na hlavnom rozvádzači sa nachádza ovládací panel SIEMENS IPC677D. Pomocou tohto panelu je možné ovládať zariadenie. Prostredie je vytvorené v aplikácii SIEMENS SIMATIC TIA Portál V15. Vizualizácia zariadenia je rozdelená niekoľkých okien. Niektoré prvky sa však pri prepínaní medzi oknami nemenia.

Páska je po popísaní laserom vysunutá smerom do zásobníka na hotové pásky a orezaná kotúčovým nožom, ktorý je poháňaný krokovým motorom L5918S2008-T10x6 od firmy NANOTEC.

O nás

Naša spoločnosť pôsobí v oblasti priemyselnej automatizácie. Zaoberá sa projekciou, vývojom, konštrukčnými návrhmi, elektroinštaláciami a softvérovým inžinierstvom, podľa požiadavky zákazníka.

Pri riešení projektov pracujeme s najnovšími technológiami, poskytujeme komplexné služby od návrhu až po dodanie zariadenia zákazníkom. Samozrejmosťou našej práce je dodanie potrebnej dokumentácie a školení na obsluhu a údržbu dodávaného zariadenia.

Spoločnosť sa ďalej špecializuje na realizáciu špecifických aplikácií, ako sú napr. integračné práce a optimalizácia funkčnosti zariadení. AG Engineer je zárukou kompletného systematického riešenia pre vašu výrobu.

Pozrieť ďalšie referencie

Sledujte nás