LASEROVACIA STANICA VÝROBNÝCH ŠTÍTKOV V2.0​

Laserová popisovacia stanica V2.0 slúži na vylaserovanie TPS štítkov na popisované pásky, ktoré sa následne nalepia na určené miesto na karosérii vozidla. Stanica má dve dráhy na pásky a uzamykateľný zásobník na TPS štítky. Popisovanie je uskutočňované za pomoci OEM laserovej jednotky TruMark 5020 od firmy TRUMPF.

Kontrolu štítkov vykonávaju kamery nad popisovacou platňou a systém je tým zapezpečený proti vzniknutiu chýbných označení. Kompletne je systém pripojený na automatizovaný systém pridelovania TPS štítkou ktorý spolupracuje s dopravníkom na ktorom sa pohybuju rôzne karosérie automobilov.

Laserová hlavica TruMark 5020 má schopnosť popisovať pole veľkosti 230×230 mm. Užívateľ sa môže prihlásiť do zariadenia priložením vstupky (MFP) k čítačke.

Stanica má oproti V1.0 lepšie centrovanie a pritláčanie pásky na posúvny mechanizmus, čím zabezpečuje plynulejšie nasúvanie nových páskových kotúčov a lepšiu kontrolu pásky bez väčších strát materiálu. Nový orezávací systém zabezpečuje rýchlejšie odrezanie štítku.

O nás

Naša spoločnosť pôsobí v oblasti priemyselnej automatizácie. Zaoberá sa projekciou, vývojom, konštrukčnými návrhmi, elektroinštaláciami a softvérovým inžinierstvom, podľa požiadavky zákazníka.

Pri riešení projektov pracujeme s najnovšími technológiami, poskytujeme komplexné služby od návrhu až po dodanie zariadenia zákazníkom. Samozrejmosťou našej práce je dodanie potrebnej dokumentácie a školení na obsluhu a údržbu dodávaného zariadenia.

Spoločnosť sa ďalej špecializuje na realizáciu špecifických aplikácií, ako sú napr. integračné práce a optimalizácia funkčnosti zariadení. AG Engineer je zárukou kompletného systematického riešenia pre vašu výrobu.

Pozrieť ďalšie referencie

Sledujte nás